Ekibinizi Aynı
Sayfada Buluşturun

MidiCRM'in kolay kullanımlı haber akışı ile ekibinizin iletişim kurma şeklini dönüştürün. İşinizdeki her gelişmeyi şirket içinde güvenli bir şekilde paylaşın:

  • Müşteri Etkileşimleri: Toplantılar ve telefon görüşme notları.
  • Satış Güncellemeleri: Satış teklifleri, sözleşmeler ve diğer belgeler.
  • Hızlı Erişim: Bir müşteri adına tıklayın, hakkındaki her şeyi görün.
  • Verimli İletişim: Dahili e-postaları ve gereksiz toplantıları azaltın.

Zahmetsizce bilgi sahibi olun, verimli çalışın.

Ücretsiz Başlayın

Aklınızdan geçtiği gibi yazın, formlarla uğraşmayın

MidiCRM'de her şey daha kolay. Paylaşmak istediğiniz gelişmeleri kendi kelimelerinizle açıklayın. Bitmek bilmeyen formlarla uğraşmayın. MidiCRM’in akıllı sistemi, etiketler ve bağlantılı kayıtları kullanarak girdiğiniz notları organize eder, bilgi paylaşımını angarya olmaktan çıkarır.

Zahmetsiz Bir Müşteri Veri Tabanı

MidiCRM, değerli bir müşteri veritabanı oluşturmanızı çok kolaylaştırır. Yeni bir müşteri hakkında not yazarken, bu müşteriyle ilgili CRM kayıtlarını da hemen o anda ve orada oluşturabilirsiniz. Sinir bozucu menüler arasında gidip gelmeden, dikkatiniz dağılmadan.

Dosya Paylaşımının Mantıklı Yolu

Anlaşılmaz dosya adlarını ve güvenli olmayan ortak depolama alanlarını unutun. MidiCRM, dosyaları notların ekinde paylaşarak içeriğini belirtmenize, erişim yetkilerini ayarlamanıza ve bunları CRM kayıtlarıyla ilişkilendirmenize olanak tanır. Her tür dosyayı bu şekilde paylaşabilir, notlara birden fazla dosya ekleyebilir ve aradığınızı anında bulabilirsiniz. Teklifler, sözleşmeler ve daha fazlasını kaydetmenin en mantıklı yolu.

Parçaları Bağlayın, Büyük Resmi Görün

MidiCRM'de her bilgi başka kayıtlarla ilişkilendirilebilir. Mesela teklifinizin bağlı olduğu müşteri, oradaki kontaklarınıza ve onlar da bu kişilerle yaptığınız görüşme notlarına bağlı olabilir. Bu bağlantılar sayesinde kolayca her müşterilerinizin 360 derecelik görünümünü elde edersiniz.

Hızlı Etiketler ve Kolay Filtreler

Notlarınıza veri etiketleri ekleyerek haber akışını daha da hızlı kullanın. Her notun içeriğini bir bakışta görün, haber akışını yalnızca ilgilendiğiniz notları gösterecek şekilde filtreleyin, daha verimli çalışın.

Yapılacak İşleri Yönetin

MidiCRM sizi sadece bilgilendirmekle kalmaz; iş bitirip sonuç almanızı da sağlar. Notlara aktiviteler ekleyin. Her bir işin ne zaman bitmesi gerektiğini, kimin yapacağını girin. MidiCRM bu aktiviteleri izlesin ve tamamlandığında size haber versin. Hiçbir iş atlanmasın.

Veri Güvenliğini Sağlayın

MidiCRM ile verilerinizin kontrolünü elinize alın. Erişim izinlerini bireysel veya departman düzeyinde yönetin. İsteğe bağlı çok faktörlü kimlik doğrulaması ve IP kısıtlamalarıyla verilerinizi daha da güvenli hale getirin.

Kendi Uygulamalarınızı Oluşturun.
Kod Yazmadan!

MidiCRM'e yeni bir özellik mi eklemek istiyorsunuz? Dakikalar içinde şirketinize özgü özel bir iş uygulaması oluşturmak için no-code form oluşturucumuzu kullanın. Yeni uygulamanızı diğer MidiCRM kayıtlarınızla tam entegre kullanın.

App Icon

Daha Fazlası mı Lazım?

Daha gelişmiş CRM özelliklerine ihtiyaç duyduğunuzda yükseltme yapmak da çok kolay. Kapsamlı CRM çözümümüz TeamGram CRM, müşteri adayı ve satış süreci yönetimi, teklif otomasyonu gibi gelişmiş özellikler sunar. MidiCRM'den TeamGram CRM'e sorunsuz geçiş yapın, tüm MidiCRM verilerinizi TeamGram CRM’e geçtikten sonra da kullanmaya devam edin.

TeamGram CRM